Pompy ciepła glikol/woda

Informacje techniczne o pompach ciepła glikol/woda serii Compact

WZS 61-101 H/(K)


Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u., opcjonalnie także do chłodzenia. Centrala cieplna oparta jest na pompie ciepła glikol/woda. 
W zależności od wielkości budynku można wybrać urządzenie o mocy 6 kW, 8 kW lub 10 kW. 
W urządzeniu jest zintegrowany zasobnik c.w.u. o pojemności 200 litrów. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 65 °C. 

Zajęła 2 miejsce w teście "Stiftung Warentest".

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie łatwego w obsłudze, wyjmowalnego modułu pompy ciepła. Wewnątrz modułu znajduje się kompletny obieg chłodniczy ze sprężarką i pompą obiegową dolnego źródła. Dzięki takiej budowie centrala cieplna jest jeszcze lepiej wyciszona i należy do najcichszych pomp ciepła dostępnych na rynku.

Pobierz propekt "Pompy ciepła glikol/woda" (3144 KB)

 

SWC 60-170 H/(K)

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u., opcjonalnie także do chłodzenia. 
Pompy serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 6 do 17 KW. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatury do 65 °C.  Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum.

 

SWC 230-330 (K)

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u., opcjonalnie także do chłodzenia. 
Pompy serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 22 do 32 KW. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 55 °C.  Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum.

 

Pobierz propekt "Pompy ciepła glikol/woda" (3144 KB)

 

Informacje techniczne o pompach ciepła glikol/woda serii Professionell

Pompy ciepła o dużej mocy o temperaturze zasilania do + 55 °C

 

Pompy Professionell są oferowane w dwóch wielkościach. Wielkość I do 82 kW, 
wielkość II do 162 kW.
Wysokowydajne pompy ciepła glikol/woda z dwoma sprężarkami, specjalnie do zastosowania w większych budynkach mieszkalnych, biurowych lub przemysłowych. W razie potrzeby można ustawić obok siebie kilka pomp tej serii. Dostosowane do maksymalnej temperatury zasilania do +55 °C.
 
Pompy ciepła o dużej mocy serii H o temperaturze zasilania do + 65 °C
 
Pompy Professionell serii H są oferowane w dwóch wielkościach: 
wielkość I do 50 kW, 
wielkość II do 100 kW.
Wysokowydajne pompy ciepła solanka/woda z dwoma sprężarkami o mocy do 100 kW, specjalnie do zastosowania w większych budynkach mieszkalnych, hotelach i domach opieki, gdzie przepisy wymagają temperatury c.w.u. + 60 °C w punktach poboru. W razie potrzeby można ustawić obok siebie kilka pomp tej serii. Dostosowane do maksymalnej temperatury zasilania do +65 °C.
 

SWP - unowocześniona seria pomp ciepła typu Professionell

 

SWP to unowocześniona seria pomp ciepła typu Professionell. Nowe wykonanie wprowadzone na rynek charakteryzuje się wyższymi współczynnikami COP (w zależności od modelu od 4,5 do 4,8 przy temperaturach B0/W35 mierzone według europejskiej normy EN 14511) i niższym poziomem głośności - w odległości 1 m od urządzenia wynosi on poniżej 45 dB(A), jest to głośność jaką wydaje klasyczna lodówka.

Seria pomp SWP to pompy jednosprężarkowe pracujące na czynniku R410A, wyposażone w elektroniczny zawór rozprężny, który gwarantuje większą efektywność pracy. Atutem tych pomp są wymiary dopasowane tak, aby można było przenieść pompę przez standardowe drzwi (szer. urządzenia 760 mm). Dodatkowym atutem jest również fakt, iż te pompy są w stanie osiągać 60°C na zasilaniu (a przy temperaturze dolnego źródła +5° C nawet 65° C). 

W nowym wykonaniu dostępne są pompy ciepła o mocy do od 37 do 69 kW. Na przełomie roku modyfikacji zostaną poddane także pompy wysokotemperaturowe o temp. zasilania 65° C (przy temp. dolnego źródła +5° C do 70° C)

Design and implementation : GeminiSoftnet
Web design: See more >> | Seo: See more >>
Copyright © 2021 e-klimex.pl All rights reserved.