Pompy ciepła powietrze/woda ustawienie zewnętrzne

USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE seria Standard 60°C

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Pompy powietrze/woda do ustawienia zewnętrznego można zastosować w prawie każdym przypadku. Zakres oferowanych mocy: od 6,9 do 31 kW. Gdy niepotrzebna jest temperatura na zasilaniu wyższa niż 60°C, pompy te można stosować również w modernizowanych budynkach.

USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE seria Standard 65°C

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Szczególnie wydajne pompy ciepła powietrze/woda do ustawienia zewnętrz-
nego specjalnie dla modernizowanych budynków. Urządzenia są wyposażone w "specjalne sprężarki" i nadają się optymalnie do sytuacji, w których wymagana jest temperatura na zasilaniu 65 °C. Wysokotemperaturowe pompy ciepła są przeznaczone dla zapotrzebowań na ciepło 10-18 kW.

Pobierz propekt "Pompy ciepła powietrze/woda ustawienie zewnętrzne" (4701 KB)


USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE seria A/RX z rewersem

Do ogrzewania, przygotowywania c.w.u., oferują również chłodzenie. Pompy ciepła powietrze/woda do ustawienia zewnętrznego, z osłonami z anodyzowanego aluminium. Dostosowane do maksymalnej temp. na zasilaniu 60°C. Oferują zakres mocy 9-14 kW.

USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE seria Solar

Pompa ciepła LW 90A Solar stanowi idealne połączenie pompy ciepła powietrze/woda z instalacją solarną, wykorzystuje prawie każdy promień słońca z największą możliwą wydajnością.
Dostosowana do maksymalnej temp. na zasilaniu c.o. 60°C. Oferuje moc 9kW przy A2/W35.

USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE LWD 50-70A

Nowa seria pomp ciepła powietrze/woda
Firma Alpha-InnoTec wprowadza w sierpniu na rynek nową serię pomp ciepła. Pompy serii LWD, dostępne na razie w dwóch wielkościach: 5 kW i 7 kW (przy A2/W35), to pompy typu split. Oznacza to, że urządzenie składa się z dwóch części – jednostki zewnętrznej oraz montowanego wewnątrz budynku modułu hydraulicznego. W odróżnieniu od dotychczas dostępnych na rynku pomp typu split, cały obieg chłodniczy jest wbudowany w jednostkę zewnętrzną. Dzięki temu przy montażu tych pomp nie potrzeba wykonywać żadnych prac przy obiegu chłodniczym, niepotrzebne są też uprawnienia chłodnicze.

Poziom głośności jednostki zewnętrznej jest znacząco niższy w porównaniu do wielu konkurencyjnych produktów: pompy serii LWD należą do najcichszych (45 dB w odległości 1m od urządzenia) w swojej klasie pomp ciepła dostępnych na rynku.

Wysoki współczynnik COP 3,7 (przy A2/W35) zapewnia ekonomiczne ogrzewanie i przygotowywanie c.w.u. Kolejnym wyróżnikiem tej serii jest temperatura na zasilaniu: do 70°C przy pracy samej pompy ciepła

Design and implementation : GeminiSoftnet
Web design: See more >> | Seo: See more >>
Copyright © 2021 e-klimex.pl All rights reserved.