Dlaczego KLIMEX?

ponad 10 lat doświadczeń

Ponad 10 lat doświadczeń

tysiące realizacji

Tysiące realizacji wykonanych dla naszych klientów

Fachowa wiedza potwierdzona certyfikatami

Fachowa wiedza potwierdzona certyfikatami

profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

AKTUALNOŚCI

Chillery chłodzone wodą

Chillery chłodzone wodą

Agregaty wody lodowej wyposażone w sprężarki odśrodkowe zapewniają maksymalnie długi czas eksploatac ...

Klimatyzacja Gorzów - Montaż i Serwis

 

Klimatyzacja pozwala zadbać o to, by w pomieszczeniach i wnętrzach stworzone zostały odpowiednie warunki klimatyczne - by panował tam odpowiedni mikroklimat; temperatura, wilgotność oraz by powietrze było czystsze. Rola klimatyzacji jest zatem bardzo ważna - musi to być jednak system pracujący w sposób wydajny. Warto więc zdecydować się na montaż klimatyzacji przez doświadczoną firmę - taką jak Klimex! Zajmujemy się montażem klimatyzacji na terenie Gorzowa i okolic. To klimatyzacja do domu, do biura, do firmy, zapewnia lepsze powietrze na co dzień i pozwala je ochładzać lub ogrzewać, nawilżać lub osuszać. W razie jakichkolwiek problemów z klimatyzatorem prowadzimy również serwis klimatyzacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Wystarczy że zauważysz że klimatyzator działa w niepoprawny sposób – wezwij Naszego technika. Fachowiec od klimatyzacji w najszybszym możliwym czasie przybędzie na miejsce dokona kontroli usterki i przeprowadzi niezbędne prace naprawcze aby przywrócić funkcjonalność klimatyzatorowi. Prowadzony przez wiele lat serwis klimatyzacji, zdobyte przy tym doświadczenie pozwala Nam na szybkie naprawy klimatyzacji co spotyka się pełnym zadowoleniem ze strony Naszych klientów.

 

Odpowiednio wykonany montaż klimatyzacji pozwala cieszyć się lepszymi warunkami klimatycznymi w każdym zamkniętym pomieszczeniu. Warto zatem zadbać o klimatyzację do domu, do firmy, do biura by z jego zalet mogli korzystać domownicy lub pracownicy. Istnieją różne typy klimatyzatorów, które można dobrać stosownie do potrzeb konkretnego miejsca, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klienta i możliwości techniczne miejsca instalacji.

 

Wentylacja Gorzów - Montaż i Serwis

 

Głównym celem prawidłowo działającej wentylacji jest wymiana zanieczyszczonego powietrza z pomieszczeń na świeże. Zużyte powietrze jest zanieczyszczone, zawilgocone i zawiera dużą ilość dwutlenku węgla dzięki sprawnemu systemowi wentylacji jest ono wydalane na zewnątrz a do środka wpuszczane nowe. Projekt i montaż wentylacji powinien być wykonany przez osoby mające duże doświadczenie w branży. Wnikliwe oględziny budynku, przygotowanie dedykowanego projektu uwzględniającego potrzeby i możliwości techniczne występujące w budynku oraz finalnie montaż wentylacji przez fachową ekipę gwarantuje jej odpowiednie działanie.

 

Pompy Ciepła Gorzów - Montaż i Serwis

 

Pompy ciepła są obecnie jednym z najlepszych rozwiązań technologicznych wykorzystujących energię odnawialną skumplowaną w gruncie, wodzie i powietrzu do ogrzewania i chłodzenia budynku. Nasza firma Klimex na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic przeprowadziła montaż pompy ciepła u wielu klientów, którzy korzystają z dobrodziejstw czystej energii dostępnej bez ograniczeń. Wykorzystując ten ekologiczny sposób na ogrzewanie i chłodzenie budynku za pomocą pompy ciepła zdecydowanie przykładamy się do wspierania ekologii ograniczając spalanie paliw kopalnych. Codzienne użytkowanie pompy ciepła jest bardzo komfortowe oraz dodatkowo pozwala na redukcję kosztów ogrzewania.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 e-klimex.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.