Pompy Ciepła Alpha Innotec

Pompy Ciepła Alpha Innotec

Konsekwentna polityka innowacyjna, ciągły rozwój techniczny i właściwe reakcje na sygnały płynące z rynku pozwoliły średniej wielkości firmie Alpha-InnoTec GmbH rozwinąć się w producenta zaliczanego do wiodących na rynku europejskim.
W Szwajcarii, „kraju pomp ciepła" Alpha-InnoTec jest już nawet liderem.

Siedziba firmy i hala produkcyjna znajdują się w miejscowości Kasendorf, w Górnej Frankonii. Zarząd nie miał wątpliwości, że północna Bawaria jest znakomitym miejscem na siedzibę firmy, ponieważ znał kwalifikacje, oddanie i solidność swoich pracowników. Na powierzchni ponad 14.500 metrów kwadratowych pracuje dla dobra klientów ok. 300 kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Różnorodność życzeń i potrzeb klientów znajduje swoje odzwierciedlenie w naszej ofercie: Alpha-InnoTec oferuje komplet rozwiązań. Czy to do nowych budynków, czy do modernizowanych – potrafimy zaproponować odpowiednie urządzenia i systemy. Najnowsze produkty są projektowane z założeniem, aby zaoferować klientowi pompy ciepła, które są gotowe do przyłączenia i mają zintegrowane wszystkie elementy hydrauliki.

Producent pomp ciepła - Alpha-InnoTec

Sami o sobie...

Od założenia w 1998 roku, Alpha-InnoTec firma należąca do szwajcarskiej grupy Schulthess, dzięki konsekwentnej polityce innowacyjnej, ciągłemu rozwojowi technicznemu i właściwym reakcjom na sygnały płynące z rynku wyrosła na jednego z wiodących producentów pomp ciepła w Europie.


Alpha-InnoTec działa w trzech obszarach:

• Produkcja pomp ciepła dla domów jednorodzinnych, tak nowo budowanych, jak i modernizowanych

• Specjalne pompy ciepła dla budynków wielorodzinnych, przemysłowych i obiektów handlowych

• Kontrolowana wentylacja pomieszczeń

Dla wszystkich tych dziedzin zapewniamy także kompetentną obsługę serwisową, dzięki czemu ewentualne awarie są szybko usuwane w trosce o zadowolenie klienta.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2022 e-klimex.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.