Klimatyzatory Toshiba

Klimatyzatory Toshiba

Początki TOSHIBA sięgają 1875 roku i są związane z dwoma wielkimi wynalazcami. 
Hisashige Tanaka, azjatycki Thomas Edison, słynął ze swojej pomysłowości. Hasło witające gości fabryki Tanaka Engineering Works, „Ułatwiamy życie rzeczami potrzebnymi ludziom”, wyrażało jego głębokie poświęcenie sprawie poprawy jakości ludzkiego życia. Ichisuke Fujioka był ojcem japońskiej elektroniki. Wyprodukował pierwsze japońskie żarówki i kładł podwaliny japońskiego przemysłu elektronicznego. 
     Dziś, po ponad 130 latach, Grupa TOSHIBA dostarcza szeroki zakres produktów i usług, opartych na najlepszych innowacyjnych technologiach, cechujących się najwyższą jakością.
     Poprzez stały rozwój innowacyjnych technologii staramy się tworzyć produkty i usługi polepszające życie człowieka, prowadzące do rozkwitu zdrowego społeczeństwa. W roku 2009 Grupa TOSHIBA uzyskała skonsolidowany przychód przekraczający 68 miliardów dolarów, przy zatrudnieniu około 200 000 pracowników na całym świecie.
     TOSHIBA wyprodukowała swój pierwszy klimatyzator w roku 1950 i od tego czasu wprowadza ciągłe innowacje technologiczne. Swoją pozycję lidera w nowatorstwie potwierdziła prezentując sprężarki rotacyjne i elektroniczne sterowanie. Na początku lat osiemdziesiątych, przy szerokiej ofercie produktowej, TOSHIBA jako pierwsza wprowadziła jednostkę inwerterową (1981) oraz podwójną sprężarkę rotacyjną (1988). W roku 1999, TOSHIBA ponownie potwierdziła pozycję lidera, przedstawiając typoszereg urządzeń działających w oparciu o ekologiczne czynniki chłodnicze (R410A i R407C).


     Duch innowacji TOSHIBA wpływa na politykę firmy, pozycję na rynku oraz sprzyja ciągłemu usprawnianiu parametrów urządzeń. Poczynając od 1994 TOSHIBA otrzymuje co roku prestiżowe nagrody za wybitne osiągnięcia w przemyśle.

Historia rozwoju urządzeń klimatyzacyjnych TOSHIBA sięga roku 1930 kiedy to wynaleźliśmy pierwszą sprężarkę hermetyczną do zastosowań chłodniczych. W 1961 roku wprowadziliśmy na rynek pierwszy klimatyzator typu split do użytku domowego. Prawdziwy przełom nastąpił we wczesnych latach 80', kiedy to zrewolucjonizowaliśmy branżę przedstawiając pierwszy na świecie klimatyzator inwerterowy. W roku 2000 konstruujemy rewolucyjną podwójną rotacyjną sprężarkę inwerterową, która znajduje zastosowanie w ponad 90% naszej oferty urządzeń inwerterowych. Jej najnowsza odsłona pojawiała się w roku 2010 wraz z nowym systememSMMSi, który dzięki tej technologii zwiększa COP do 6.41 w warunkach 50% obciążenia.

Więcej informacji na stronie: http://klimextoshiba.pl/produkty

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2021 e-klimex.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.