Pompy ciepła

Pompy ciepła Gorzów Wielkopolski

W obecnych czasach pompy ciepła są zdecydowanie najnowocześniejszym i najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem w technice grzewczej.

 

Inwestycja w pompę ciepła zwróci się w ciągu kilku lat, szczegolnie z powodu stałych wzrostów cen innych paliw.

 

Dodatkowym atutem pompy ciepła jest ograniczenie dodatkowych kosztów, które towarzyszą podczas budowy tradycyjnej kotłowni. Nie musimy budować kominów, instalacji gazowej, zbiorników na olej opałowy i innych kosztownych instalacji.

<h2>Montaż pompy ciepła Gorz&oacute;w Wielkopolski <br />doświadczeni fachowcy</h2>

Montaż pompy ciepła Gorzów Wielkopolski
doświadczeni fachowcy

Modernizacja sposobu ogrzewania budynku na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic związana z wykorzystaniem pompy ciepła nie wymaga wymiany całej instalacji centralnego ogrzewania.

 

Montaż pompy ciepła może zostać zrealizowany w obecnym pomieszczeniu kotłowni. Podłączenie do tradycyjnych grzejników oraz instalacji niskotemperaturowych jest kompatybilne - nie jest potrzebna ich wymiana.

 

Wykorzystanie pompy ciepła pozwala na stworzenie oszczednego a w wyniku ekologicznego budynku.Relatywnie szybki zwrot z inwestycji powoduje że coraz więcej budynków jest wyposażanych w tego rodzaju źródło ciepła.

<h2>Wycena i dob&oacute;r odpowiedniej pompy ciepła</h2>

Wycena i dobór odpowiedniej pompy ciepła

Pierwsze rozmowy z nowym inwestorem polegają na przeprowadzeniu odpowiednich pomiarów, określeniu potrzeb i doborze odpowiednie pompy ciepła. Każde miejsce instalacji pompy ciepła na terenie Gorzowa Wielkopolskiego może być inne i wymaga użycia odpowiedniego sprzętu.

 

Wykonujemy projekty instalacji i montaż następujących rodzajów urządzeń:

  • pompy ciepła powietrze-powietrze,
  • pompy ciepła powietrze-woda,
  • gruntowe pompy ciepła.

 

Stworzenie instalacji grzewczej z wykorzystaniem pompy ciepła szytej na miarę pod potrzeby klienta pozwala na komfort jesj użykowania przez lata i zauważalne oszczędności.

<h2>Serwis pomp ciepła - naprawa i przeglądy</h2>

Serwis pomp ciepła - naprawa i przeglądy

Regularne przeglądy pomp ciepła powinny być wykonywane, aby urządzenia mogły funkcjonować w sposób niezawodny i z odpowiednią żywotnością.

 

Serwisowanie pompy ciepła zapobiega awariom oraz zapewnia ciągłość ich działania, co w sezonie grzewczym jest bardzo istotne.

 

Większość producentów zaleca, alby serwis pomp ciepła odbył się przed przystąpieniem do użytkowania, a potem minimum raz w roku i uzależnia od tego gwarancję urządzenia.

 

Przegląd pompy ciepła obejmuje sprawdzenie układów i podzespołów, oraz kontrolę dolnego i górnego źródła ciepła. W ramach kontroli technicznej, konserwacji i diagnostyki sprawdzane są:

  • stan filtrów,
  • praca sprężarki,
  • poziom czynnika chłodniczego,
  • ciśnienie w układzie chłodniczym,
  • stan techniczny wentylatora,
  • połączenie chłodnicze i hydrauliczne,
  • wszystkie zabezpieczenia układu.

 

Serwisant pomp ciepła wykonuje te czynności zgodnie z listami kontrolnymi, opracowywanymi przez wiodących producentów pomp ciepła.

 

Wykonujemy serwis pomp ciepła między innymi nasteoujących marek: Panasonic, LG, Mitsubishi, Nibe, Atlantic, Nulite, Kaisai, Samsung, Daikin, Hitachi, Haier, Ivt, Vaillant, Bosch, York, Ariston, Rotenso, Stiebel, Eltron czy Viessmann.

 

Nawet najbardziej niezawodnym urządzeniom zdarzają się usterki i awarie. W przypadku konieczności wykonania naprawy pompy ciepła zwróć się do naszego serwisu, który posiada wykwalifikowanych fachowców i ciągły dostęp do oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych.

Skontaktuj się z nami

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 e-klimex.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.